Nasze produky

Proponujemy Państwu artykuły oświetleniowe LED, wyróżniające się wysoką jakością wykonania. Produkujemy dla Państwa oświetlenie LED do domu, hotelu czy firmy. W naszej ofercie znajdują się takie produkty jak oprawy do wbudowania, oprawy schodowe czy linie świetlne.

 

Oferujemy Państwu lampy brukowe oraz lampki dekoracyjne, które świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu.

Polecamy świecącą kostkę brukową, służącą jako oświetlenie ogrodów oraz oświetlenie ciągów komunikacyjnych, w tym podjazdów, chodników czy parkingów. Ponadto oferujemy również akcesoria oświetleniowe oraz sterowniki. Sprzedajemy piloty, automaty zmierzchowe, zasilacze LED i złączki żelowe hermetyczne. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapewniamy terminową realizację zleceń i atrakcyjne ceny.

Linie brukowe LED
Linie świetlne LED
Lampki dekoracyjne
Akcesoria instalacyjne

LINIE BRUKOWE LED

Oprawy schodowe LED
Oprawy do wbudowania

OPRAWY SCHODOWE LED

OPRAWY DO WBUDOWANIA

LAMPKI DEKORACYJNE

AKCESORIA INSTALACYJNE

LINIE ŚWIETLNE  LED

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.lumixen.pl oraz wyrażam zgodę naprzetwarzanie przez LUMIXEN ,udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia.Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@lumixen.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

Akceptuję

Dowiedz się więcej

Lumixen – oświetlenie LED

ul. Gen. Ottokara Brzozy-Brzeziny 7

05-220 Zielonka

biuro@lumixen.pl

tel. +48 507544348

Bruk line
Dekor line
LED point
Led step
Vienna