Nasze produky

Proponujemy Państwu artykuły oświetleniowe LED, wyróżniające się wysoką jakością wykonania. Produkujemy dla Państwa oświetlenie LED do domu, hotelu czy firmy. W naszej ofercie znajdują się takie produkty jak oprawy do wbudowania, oprawy schodowe czy linie świetlne.

 

Oferujemy Państwu lampy brukowe oraz lampki dekoracyjne, które świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu.

Polecamy świecącą kostkę brukową, służącą jako oświetlenie ogrodów oraz oświetlenie ciągów komunikacyjnych, w tym podjazdów, chodników czy parkingów. Ponadto oferujemy również akcesoria oświetleniowe oraz sterowniki. Sprzedajemy piloty, automaty zmierzchowe, zasilacze LED i złączki żelowe hermetyczne. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapewniamy terminową realizację zleceń i atrakcyjne ceny.

ŚWIECĄCA KOSTKA BRUKOWA LED

LINIE BRUKOWE LED

OPRAWY SCHODOWE LED

OPRAWY DO WBUDOWANIA

OPRAWY DO WBUDOWANIA ZEWNĘTRZNE

LAMPKI DEKORACYJNE RGBW

AKCESORIA INSTALACYJNE

LINIE ŚWIETLNE  LED

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.lumixen.pl oraz wyrażam zgodę naprzetwarzanie przez LUMIXEN ,udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia.Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@lumixen.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

Akceptuję

© Copyright 2017 by WebWave